Kniha návštěv

Datum 29.06.2015
Vložil ZŠ pro TP Opava
Titulek Poděkování

Děkujeme za krásné vystoupení na tradiční akci naší školy. Není to poprvé, ale jako vždy to bylo super. Děti opékaly špekáčky, tančily na zahradě a k tomu vaše nádherná muzika. Děkujeme za děti, rodiče, personál školy a ostatní návštěvníky.

Datum 14.07.2013
Vložil Martin@emobile.cz
Titulek Díky

Děkujeme za vystoupení v Kravařích. Roztomilé bylo i na závěr jak Vás ta malá holčička odpojila ze sítě :-D Těšíme se na další vystoupení.

Datum 02.01.2013
Vložil jiri protivansky
Titulek pf2013

do noveho roku prejeme hodne umeleckych uspechu a stesti v osobnim zivote
vsem karavanakum i jejich priznivcum jirka a mirka

Datum 02.01.2013
Vložil E + E
Titulek PF

Všechno nejlepší v novém roce 2013 a ať vám to hraje.

Datum 12.02.2012
Vložil Lidie Rumanová
Titulek Milostovice

Dobrý den, pánové z Karavany. Včera jste na country bálu v Milostovicích hráli prostě nádherně. Taky bylo vidět na počtu účastníků, jak stoupá váš věhlas...milovníci country se za vámi táhnou i z velké dálky, aby si vás mohli poslechnout a zatančit a zazpívat si s vámi. Však taky bylo na parketu tak narváno, že mám pošlapané kostelové boty a naražené ledví a jiné vnitřnosti. Což mi ovšem nebrání, abych se nadále bavila u vaší skvělé hudby. Těším se na další country bál. Servus!

Datum 13.02.2012
Vložil LÁĎA
Titulek Re: Milostovice

...co k tomu dodat?...jen snad, že nás to moc všechny těší, proto to taky děláme. Ale velké poděkování patří i Jirkovi a místním pořadatelům za skvělou přípravu a organizaci akce. A samozřejmě všem příznivcům, co na nás chodíte ,jako tante LILI,tanečníci ze Štítiny, z Opavy,..a teď už i z Ostravy,..i všem ostatním,..... tak zase někdy spolu u dobré country....
DĚKUJEME,....vaše KARAVANA.

Datum 22.12.2011
Vložil Emil a Erika
Titulek PF

Krásné prožiti svátku vánočních a šťasný nový rok 2012.
Ať vám to hraje.
E+E

Datum 06.01.2011
Vložil Lidie Rumanová
Titulek pozdrav jen tak

Milí chlapci z mojí oblíbené skupiny Karavana, posílám Vám VŠEM pusinku na čelíčko, a tímto Vám srdečně děkuji za všechna vystoupení, kterých jsem se mohla zúčastnit a při nich si teď už i country zatančit (bo se to intenzivně a přičinlivě učím se Stopařema na Štítině), a přeji Vám hodně zdraví, sil, osobního štěstí a tvůrčích nápadů do Nového roku 2011. A už se těším na další skvělá setkání, z nichž první bude (doufám) na country bále v únoru v Hlučíně.
Tak AHOJ - páru tam hoď, ať do pekla se dříve dohrabem. Jo - ho - ho.
Četka Lili

Datum 08.08.2010
Vložil Emil a Erika
Titulek Křeménky

Včerejši akce na Křemenkách se Vám opravdu vydařila. Byla to super strávená sobota. Děkujem.

Datum 25.12.2009
Vložil fanoušek a fanynka
Titulek přáníčko

Děkuje za celoroční krásné a pohodové hraní , které předváďíte na všech akcích. Ať vám zdraví a elán vydrží a nadále vám to stále tak dobře a svižně hraje.Těšíme se na další koncerty s vámi.

 

© Karavana 2009 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si web zdarma!Webnode